Wybierz język

Adwokat Sawa Zarębińska

Jestem adwokatem, członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie, z wieloletnim doświadczeniem koncentrującym się przede wszystkich wokół szeroko pojętego prawa gospodarczego i korporacyjnego.
Od 2001 r. jestem wspólnikiem w Kancelarii Adwokackiej s.c. Wołodkiewicz-Jacyna, Zarębińska, Zawadzki
Doświadczenie zawodowe poza polskimi kancelariami prawniczymi zdobywałam także w firmie prawniczej Pritchard Englefield Solicitors w Londynie.
Współpracuję z doświadczonymi adwokatami, notariuszami oraz tłumaczami przysięgłymi, tak by w sposób kompleksowy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów.
Jestem również współautorem komentarza do Kodeksu Spółek Handlowych pod red. Zbigniewa Jary, CH Beck, z zakresu przepisów dotyczących przekształcania spółek handlowych.
Obszary działalności
Prowadzę bieżącą obsługę podmiotów gospodarczych jak również przeprowadzam i doradzam w procesach restrukturyzacji, w tym fuzji i przejęć.

Swoich klientów wspieram również w procesach związanych z obrotem nieruchomościami oraz reprezentuję ich w procesach sądowych zarówno gospodarczych jak i cywilnych.

Pomagam również w tworzeniu i negocjowaniu umów, mając na celu jak najlepsze zabezpieczenie potrzeb, oczekiwań oraz sytuacji prawnej moich klientów.

Od kilku lat z sukcesami reprezentuję kredytobiorców w postępowaniach sądowych dotyczących tzw. „kredytów frankowych”. Doświadczenie zdobyte podczas wykonywania zawodu adwokata wykorzystuję również jako członek Rad Nadzorczych spółek kapitałowych z branży medycznej jak i żywieniowej.

W mojej pracy szczególnie ważna jest dla mnie szybkość i efektywność działań jak i bieżący kontakt z klientem podczas świadczenia usług prawnych.

Porzebujesz pomocy prawnika?