Wybierz język

Adwokat Natalia Fijałkowska

Adwokat, członek Izby Adwokackiej w Warszawie, przy której ukończyła aplikację adwokacką, zakończoną egzaminem państwowym. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.
Współpracę z adwokat Sawą Zarębińską rozpoczęła w 2019 roku.
W swojej dotychczasowej karierze prawniczej pracowała w renomowanych warszawskich kancelariach adwokackich. Podczas studiów i w trakcie odbywania aplikacji adwokackiej świadczyła również bezpłatną pomoc prawną w Fundacji Academia Iuris im. Macieja Bednarkiewicza w Warszawie.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prawa gospodarczego i prawie spółek handlowych. Uczestniczyła w procesach restrukturyzacji, w tym fuzji i przejęć.

W obszarze jej zainteresowań pozostaje również prawo korporacyjne jak i szeroko rozumiane prawo kontraktowe, w tym sporządzanie i negocjowanie umów. Wspiera również klientów w dochodzeniu należności.

Prowadzi bieżącą obsługę podmiotów gospodarczych oraz uczestniczy w postępowaniach sądowych, zarówno gospodarczych jak i cywilnych, ze szczególnym naciskiem na procesy dotyczące tzw. „kredytów frankowych”

Porzebujesz pomocy prawnika?